Anlægsgartnerfirmaet Vækst & Miljø A/S

 

 

Postadresse:
Vækst & Miljø A/S
Skovsøvej 10
4200 Slagelse

Telefon:
58 50 40 52
 

Firma e-mail:
v-m@v-m.dk
 

CVR nr.:            Sydbank:       
27 64 96 61        Reg. nr.: 0570 Konto: 566-0100-301
 

 

DIREKTE KONTAKT:

 

LEDELSE OG ADMINISTRATION:


Ulrik Dahl

Direktør
Mobil 20 15 03 05
ulrik@v-m.dk

  ...................
Annette Bang

Administration / økonomi
Telefon 58 50 40 52
annette@v-m.dk

 

   

GRØN VEDLIGEHOLDELSE:

Caroline R. Bartholin
Afdelingsleder
Mobil 23 65 10 85
caroline@v-m.dk

NYANLÆG:
.

Claus Toftegaard
Afdelingsleder
Mobil 23 60 81 43
claus@v-m.dk

 

SALG, NYANLÆG OG VEDLIGEHOLDELSE:

Karsten Knudsen
.
Mobil 23 60 81 13
kk@v-m.dk

   

ASFALT

Bjarne Jensen
Formand Micro hold
Mobil 23 60 81 98
bjarne@v-m.dk

Christian Harmundal
Formand maskinudlægning
Mobil 23 84 31 81
ch@v-m.dk

   
     

 

PRODUKTIONSLEDELSE OG KONTOR:

Michael Kornbech
IT- og produktionsleder
Mobil 60 38 91 95
mk@v-m.dk

Tina Elise Pedersen
Kontorassistent
Telefon 58 50 40 52
tina@v-m.dk

   
     

 

 


 

Vækst & Miljø A/S   |   Skovsøvej   |   4200 Slagelse   |   Telefon 58 50 40 52   |   v-m@v-m.dk