Anlægsgartnerfirmaet Vækst & Miljø A/S

 

 

Postadresse:
Vækst & Miljø A/S
Skovsøvej 10
4200 Slagelse

Telefon:
58 50 40 52
 

Firma e-mail:
v-m@v-m.dk
 

CVR nr.:            Sydbank:       
27 64 96 61        Reg. nr.: 0570 Konto: 566-0100-301
 

 

DIREKTE KONTAKT:

 

LEDELSE OG ADMINISTRATION:

 

     


Ulrik Dahl

Indehaver
Telefon 20 15 03 05
ulrik@v-m.dk


Annette Bang

Adm. / økonomi
Telefon 58 50 40 52
annette@v-m.dk

Mette S. Lillelund

Kontor og regnskab
Telefon 58 50 40 52
mette@v-m.dk
 
     

GRØN VEDLIGEHOLDELSE:

NYANLÆG:

SALG, NYANLÆG OG VEDLIGEHOLDELSE:

 

Caroline R. Bartholin
Afdelingsleder
Mobil 23 65 10 85
caroline@v-m.dk
Claus Toftegaard
Afdelingsleder
Mobil 23 60 81 43
claus@v-m.dk
Karsten Knudsen
.
Mobil 23 60 81 13
kk@v-m.dk
   

ASFALT

Ole Højgård Nielsen
Entrepriseleder asfalt
Mobil 27 90 34 24
ole@v-m.dk

Bjarne Jensen
Formand Micro hold
Mobil 23 60 81 98
bjarne@v-m.dk

   
     

 

PRODUKTIONSLEDELSE:

Michael Kornbech
IT- og produktionsleder
Mobil 60 38 91 95
mk@v-m.dk

 

   
     

 

 


 

Vækst & Miljø A/S   |   Skovsøvej   |   4200 Slagelse   |   Telefon 58 50 40 52   |   v-m@v-m.dk